V súčasnosti viacero kamenných obchodov stále nevyužíva služby eshopu. Prekážkou je, že obchodníci sa obávajú jeho prevádzky. Prevádzkovanie eshopu je jednoduchšie, ak máte správneho partnera, ktorý Vám ochotne pomôže s Vašimi technickými problémami. Na Slovensku každý rok zanikne množstvo eshopov. Je to tým, že prevádzkovatelia si na začiatku zvolili neadekvátne eshopové riešnie.

eshop obr.3

Prečo práve náš eshop?

  • Počet produktov je neobmedzený – Vôbec sa nemusíte obávať, že prečerpáte stanovené limity Vašich vložených produktov, alebo prijatých objednávok.  Riešenia od nás sú bez akýchkoľvek obmedzení .
  • Jednorázová investícia -  Vaša platba nezahŕňa ďalšie poplatky. Neplatíte  za prenájom eshopového riešenia ani za predĺženie licencie.
  • Marketingová a technická podpora samozrejmosťou – Radi Vám pomôžeme pri riešení Vašich problémov. Súčasťou nášho eshopu  je osobné, poprípade telefonické školenie a používateľská príručka.
  • Moderný grafický dizajn – Náš eshop obsahuje mederné grafické prevedenie, samozrejmosťou je dokonalé zobrazovanie na mobilných telefónoch a tabletoch.
  • V cene Základná SEO optimalizácia- K tomu aby ste boli na popredných pozíciach vo vyhľadávačoch je potrebná SEO optimalizácia. K našemu eshopu dostanete základnú SEO optimalizáciu zdarma.

 

Výhodou nášho riešenia je  intuitívne a jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý!